signatura nečitelná - Západ slunce u jezera

Olej na plátně. 48x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
39973. Západ slunce u jezera
Dražba ukončena:29.01.2020 22:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč