signatura nečitelná - Zima u Rumburka

Olej na kartonu, 50x40 cm. Signatura vpravo dole nečitelná, datováno 1917. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
36500. Zima u Rumburka
Dražba ukončena:30.10.2019 19:56:00
Vyvolávací cena:700 Kč
nebylo vydraženo