signatura nečitelná - Zimní chalupy

Olej na plátně, 63x78 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
307562. Zimní chalupy
Dražba ukončena:12.02.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč