signatura nečitelná - Život na řece

Olej na plátně, 24x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

signatura nečitelná
93400. Život na řece
Dražba ukončena:09.04.2023 20:48:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč