signováno azbukou nečitelně

306238. Bouře na moři

popis: Olej na plátně, 40x68 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:15:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč