signováno azbukou nečitelně - Rodina

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Nejdelší strana: 90 cm

signováno azbukou nečitelně
98029. Rodina
Dražba ukončena:02.07.2023 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč