signováno azbukou nečitelně - Soubor 2 prací: Krajiny

Olej na kartonu, 21x39 cm a 16x20 cm. Signovány azbukou nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

signováno azbukou nečitelně
305372. Soubor 2 prací: Krajiny
Dražba ukončena:27.06.2020 20:47:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč