signováno azbukou - Portrét Milana Kundery

Olej na plátně, 75x65 cm. Signováno vpravo dole azbukou. Nerámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

signováno azbukou
101197. Portrét Milana Kundery
Dražba ukončena:03.09.2023 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč