signováno Co. Salitz? - U řeky

Olej na kartonu, 23x31 cm, signováno vpravo dole Co. Salitz?, rám, zaskleno.

signováno Co. Salitz?
13717. U řeky
Dražba ukončena:26.10.2017 18:44:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč