Signováno Hayden - Loďky v přístavu

Olej na sololitu, 41x45 cm. Signováno vpravo dole Hayden. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

113981. Loďky v přístavu
Dražba ukončena:07.04.2024 20:47:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč