signováno Lászlo Karpathy - Interiér pokoje

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Karpathy Lászlo, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno Lászlo Karpathy
15398. Interiér pokoje
Dražba ukončena:24.01.2018 19:24:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč