signováno Moviolo - Setkání na cestě

Olej na plátně, 74x100 cm. Signováno Moviolo. Nerámováno.

Pozn.: Silně poškozeno.

signováno Moviolo
300285. Setkání na cestě
Dražba ukončena:26.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč