signováno nečitelně (A. Weis?) - Portrét muže s knihou

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně (A. Weis?). Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno a nažehleno na druhotné plátno.

signováno nečitelně (A. Weis?)
303602. Portrét muže s knihou
Dražba ukončena:13.02.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč