signováno nečitelně - Akt dívky u jezírka

Pastel, 61x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
28929. Akt dívky u jezírka
Dražba ukončena:27.02.2019 21:16:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:6 500 Kč