Signováno nečitelně - Baletka

Olej na plátně, 60x73 cm, Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Francouzský malíř první poloviny 20.tého století

Nejdelší strana: 73 cm

Signováno nečitelně
96577. Baletka
Dražba ukončena:29.06.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč