signováno nečitelně - Bažanti

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x53 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
23859. Bažanti
Dražba ukončena:01.11.2018 19:43:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč