signováno nečitelně pravděpodobně azbukou - Bohatá kytice

Olej na plátně, 42x51 cm. Signováno vpravo dole nečitelně pravděpodobně azbukou. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně pravděpodobně azbukou
22476. Bohatá kytice
Dražba ukončena:26.09.2018 21:31:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč