signováno nečitelně - Bohatá kytice

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308346. Bohatá kytice
Dražba ukončena:18.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč