Signováno nečitelně - Cesta krajinou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
306489. Cesta krajinou
Dražba ukončena:01.11.2020 20:38:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč