signováno nečitelně - Dáma s loutnou

Olej na plátně, 46x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
47202. Dáma s loutnou
Dražba ukončena:29.07.2020 19:40:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč