signováno nečitelně

47202. Dáma s loutnou

popis: Olej na plátně, 46x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.07.2020 19:40:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč