signováno nečitelně

47202. Dáma s loutnou

popis: Olej na plátně, 46x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 800 Kč