signováno nečitelně - Dívčí půlakt

Pastel, 47x37 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně zaprášen.

signováno nečitelně
28984. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:27.02.2019 22:15:38
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč