signováno nečitelně - Dívka - Mimořádně zdobný rám

Kresba, 23x17 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 33 cm

signováno nečitelně
113652. Dívka - Mimořádně zdobný rám
Dražba ukončena:24.03.2024 21:32:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč