Signováno nečitelně - Dívka u stolu

Olej na plátně, 70x58 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 85 cm

Signováno nečitelně
88770. Dívka u stolu
Dražba ukončena:25.01.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč