Signováno nečitelně - Dvě loďky

Detail položky

Detail položky

Pastel, 44x74 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 96 cm

Signováno nečitelně
153578. Dvě loďky
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci