Signováno nečitelně - Imaginativní krajina II. – Jež – triptych B. (2. část triptychu z cyklu Bretaň)

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Olej enkaustika na sololitu, 60 x 60 cm, signováno autorsky vpravo dole, datováno 99 (1999), rámováno v Italské moderní liště světle antracitové barvy. Ultramoderní postup umělce je zvýrazněn hutným nánosem barvy, enkaustikou a úmyslném vynechání volných míst využívajících strukturu podkladu, kterou umělec účelně zakomponoval do celkové abstraktní kompozice krajiny. Dílo vystavováno v zahraničí za značné pozornosti návštěvníků. Obraz původně pochází z výborné umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.

Signováno nečitelně
107592. Imaginativní krajina II. – Jež – triptych B. (2. část triptychu z cyklu Bretaň)
Dražba ukončena:20.12.2023 22:41:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč