signováno nečitelně - Italský venkov

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
57435. Italský venkov
Dražba ukončena:01.04.2021 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč