signováno nečitelně - Kartářka

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 66x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
307856. Kartářka
Dražba ukončena:11.03.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč