signováno nečitelně - Kočovná žena

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
56247. Kočovná žena
Dražba ukončena:25.02.2021 20:24:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč