Signováno nečitelně - Konvoj na moři

Olej na kartonu, 47x67 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1918. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Neurčený malíř, okruh Clause Bergena.

Signováno nečitelně
52776. Konvoj na moři
Dražba ukončena:25.11.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč