signováno nečitelně - Konvolut 3 obrazů - Lovecká zátiší

3x oleje na kartonu, od 23x34 cm do 30x40 cm. 1x signováno vlevo dole nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
308424. Konvolut 3 obrazů - Lovecká zátiší
Dražba ukončena:23.04.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč