signováno nečitelně - Kostel v dlaních

Litografie, 22x17 cm. 161/200. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 86. Rám, pasparta, sklo.

signováno nečitelně
37213. Kostel v dlaních
Dražba ukončena:13.11.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč