signováno nečitelně - Kytice

Olej na plátně, 80x63 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
23692. Kytice
Dražba ukončena:31.10.2018 21:50:27
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč