signováno nečitelně - Kytice v hnědém džbánku

Olej na plátně, 29x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 925. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
303276. Kytice v hnědém džbánku
Dražba ukončena:20.01.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.01.2020 22:11:20 5734