signováno nečitelně - Kytice ve váze

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
17318. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.03.2018 21:37:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč