Signováno nečitelně - Luhačovice

Olej na plátně, 67x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
308016. Luhačovice
Dražba ukončena:23.03.2021 20:58:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč