Signováno nečitelně - Mladý myslivec oslněn Rusalčinou krásou

Olej na plátně, 96x67 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 13. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

Signováno nečitelně
95294. Mladý myslivec oslněn Rusalčinou krásou
Dražba ukončena:24.05.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč