signováno nečitelně - Na břehu moře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x59 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
25214. Na břehu moře
Dražba ukončena:29.11.2018 19:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč