Signováno nečitelně - Nokturno

Olej na plátně, 80x64 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

Signováno nečitelně
154452. Nokturno
Zbývá:9 dnů, 1 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.01.2026 17:37:00 15786
1 000 Kč 30.01.2026 13:49:43 16593