Signováno nečitelně - Odpočinek v lese

Olej na plátně, 96x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 109 cm

Signováno nečitelně
114566. Odpočinek v lese
Dražba ukončena:14.04.2024 20:50:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč