signováno nečitelně - Otočená dívka

Suchá jehla, 25x16 cm. Signováno vpravo dole nečitelně 1966, výtisk 46/65. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
303639. Otočená dívka
Dražba ukončena:16.02.2020 20:13:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč