signováno nečitelně

303639. Otočená dívka

popis: Suchá jehla, 25x16 cm. Signováno vpravo dole nečitelně 1966, výtisk 46/65. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:13:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč