signováno nečitelně - Plachetnice

Olej na dřevě, 29x22 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29823. Plachetnice
Dražba ukončena:28.03.2019 19:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč