Signováno nečitelně - Podobizna básníka Roberta Burnse

Olej na plátně, 30x25 cm. Signováno vzadu nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

Signováno nečitelně
103139. Podobizna básníka Roberta Burnse
Dražba ukončena:01.10.2023 20:58:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč