Signováno nečitelně - Pohled do údolí

Olej na plátně, 39x48 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Signováno nečitelně
113683. Pohled do údolí
Dražba ukončena:24.03.2024 21:48:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč