signováno nečitelně - Pohled na přístav

Akvarel, 54x46 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
44579. Pohled na přístav
Dražba ukončena:14.05.2020 19:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč