Samo Koler - Portrét vrátného z AVU

Olej na plátně, 82x62 cm. Signováno vlevo nahoře Samo. Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.

Samo Koler
154461. Portrét vrátného z AVU
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč