Olej na plátně, 82x62 cm. Signováno vlevo nahoře Samo. Rámováno.
Nejdelší strana: 93 cm
o autorovi: Slovinský malíř, absolvent AVU. Jeden z jeho portrétů je zastoupen ve sbírkách Národní galerie.