Signováno nečitelně - Přístavní město

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
306296. Přístavní město
Dražba ukončena:05.10.2020 20:27:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč