Karel Líbal - Rusalka u lesní říčky

Olej na plátně, 66x53 cm. Signováno vpravo dole Karel Líbal 1935. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1899-1946
Český výtvarník, spoluautor opony divadla v Červeném Kostelci.

112251. Rusalka u lesní říčky
Dražba ukončena:25.02.2024 21:17:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč