Signováno nečitelně - Rybaření

Olej na plátně, 58x85 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
73226. Rybaření
Dražba ukončena:13.02.2022 20:51:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč