signováno nečitelně - Rybáři na rybníku

Olej na plátně, 70x105 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
27327. Rybáři na rybníku
Dražba ukončena:31.01.2019 19:03:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč