signováno nečitelně

47191. Rybník u lesa

popis: Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč